Notice: Undefined index: nl in /var/www/nlcomp-kadykovka/wordpress/current/wp-content/themes/idot2/header.php on line 14
Kom jij ons team versterken? - Compact Real Estate Services B.V.
Huurders
16 juli 2021

Kom jij ons team versterken?

header
header

Vooruitlopend op groei zoeken wij nieuwe collega's.

Betrokken, persoonlijk en deskundig, dat is wat ons team typeert. Een gemotiveerd team wat met veel enthousiasme elke dag weer de beste service levert aan eigenaren en huurders. Door de vaste contactpersonen en korte lijnen binnen onze organisatie kunnen wij snel schakelen met huurders, leveranciers en eigenaren. Hierdoor loopt iedereen net dat stapje harder en bereiken we een hoge kwaliteit!

Denk jij dat je een goede aanvulling op ons team kan zijn, aarzel dan niet en solliciteer nu! Wij zijn op zoek naar een:


Notice: Undefined index: nl in /var/www/nlcomp-kadykovka/wordpress/current/wp-content/themes/idot2/footer.php on line 11